O firmie

Pro Spice jest polską firmą działającą w segmencie przetwórstwa mięsnego i rybnego.
Jesteśmy importerem i dystrybutorem środków do produkcji żywności w szczególności dodatków do branży mięsnej, przyprawowej oraz rybnej. Nasze surowce kupujemy od sprawdzonych dostawców z całego świata będących liderami w swoich kategoriach. Dzięki prężnie działającym działom RnD oraz Kontroli Jakości jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić światowe trendy i dostosowywać naszą ofertę do oczekiwań klienta. Dzięki sprawnie zaplanowanym procesom zakupów i dystrybucji jesteśmy zawsze gotowi by dostarczyć państwu zamówiony asortyment na czas.

Zapraszamy do zapoznania się z całą oferta naszej firmy.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i otrzymywanie od PRO SPICE Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą na ul. Marszałkowskiej 58, w Warszawie na wskazany przeze mnie adres poczty elektronicznej, informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2008 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez PRO SPICE Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą na ul. Marszałkowskiej 58, w Warszawie w celach marketingowych.

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną

Kontakt

ADRES SIEDZIBY

PRO SPICE SP. Z O.O. SP.K.
ul. Marszałkowska 58
00-545 WARSZAWA
NIP: 521-36-78-674
REGON: 147 415 460